Пошук
Розширений пошук
Головна » Новини Агентства
До уваги громадськості та ЗМІ!
версія для друку
20 листопада 2015

19 листопада 2015 року на сайті Kherson.life опубліковано статтю невідомого автора під назвою «Руководство Новотроицкого елеватора считало своих работников крепостными». За інформацією аноніма, керує ДП «Новотроїцький КХП» Остапчук Володимир Михайлович.

            Державне агентство резерву України офіційно заявляє: директором ДП «Новотроїцький КХП» з 2014 року і по сьогодні є Панасюк Василь Васильович, якого буде звільнено із займаної посади 23 листопада 2015 року. За підсумками внутрішньої перевірки щодо якісного стану збереження матеріальних цінностей Головою Держрезерву Мосійчуком В. А. до Головного слідчого управління МВС України було направлено заяву про злочин за ознаками ст. 197 ККУ, яка на даний час зареєстрована в ЄРДР Новотроїцького РВ УМВС України в Херсонській області за N12015230220000982 від 24.09.2015 р. Однак, за інформацією з власних джерел відомо, що до сьогоднішнього дня будь-яких процесуально-слідчих дій за даним провадженням не здійснювалось.

            Звертаємось до громадських організацій та засобів масової інформації з проханням забезпечити всебічний та об’єктивний громадський контроль за даним кримінальним провадженням. Тільки спільними зусиллями зможемо очистити авгієві конюшні Держрезерву.

Прес-служба

 
  Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
© Державне агентство резерву України