Пошук
Розширений пошук
Головна » Новини Агентства
За результатами службової перевірки звільнено генерального директора УкрНДІНанобіотехнологій
версія для друку
18 листопада 2015

За систематичне невиконання без поважних причин обов’язків, передбачених трудовим контрактом, Линника Володимира Олександровича звільнено з посади генерального директора Українського державного науково-дослідного інституту нанобіотехнологій та ресурсозбереження. Про це йдеться у відповідному наказі Держрезерву від 17 листопада 2015 року №206-к.

Підставою для звільнення стали результати службової перевірки, яка була проведена комісією в період з 21 жовтня по 16 листопада 2015 року. Перевірка виявила, що керівник державної установи надавав юридичним особам послуги оренди приміщень всупереч чинному законодавству, а також виплачував зарплатню фіктивному співробітнику.

Крім цього, службовою перевіркою встановлено факти укладання договорів зберігання матеріальних цінностей, які не відповідають природі такого договору, а є підміною поняття договору оренди; установлено факти знаходження за юридичною адресою Інституту інших юридичних осіб, засновниками чи керівниками яких є особи, що перебували з Інститутом у трудових відносинах; здійснення сторонніми юридичними особами власної діяльності на  території Інституту, згідно зі свідченнями, наданими працівникам установи; Деталі службового розслідування вказані у відповідному Акті, складеному за результатами службової перевірки, а відповідні матеріали вже передані до правоохоронних органів.

Попередньо Линник В. О. вже отримував догану у березні поточного року за порушення умов контракту в частині якісного і своєчасного виконання наказів, доручень та розпоряджень керівництва Держрезерву.

У зв’язку зі звільненням генерального директора Державної установи Державного агентства резерву України – Український науково-дослідний інститут нанобіотехнологій, наказом Держрезерву від 17 листопада 2015 року №207-к виконання обов’язків генерального директора установи покладено на Запталова Бориса Йосиповича з 18 листопада 2015 року.

 
  Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
© Державне агентство резерву України