Пошук
Розширений пошук
Головна » Новини Агентства
Громадська Рада та Рада ветеранів Держрезерву підтримали тотальну війну із корупцією, яку розпочало нове керівництво відомства
версія для друку
13 листопада 2015

Про кричущі прояви корупції на підвідомчих підприємствах розповів голова Державного агентства резерву України Вадим Мосійчук на спільній зустрічі Громадської Ради та Ради ветеранів цього відомства, що відбулася вчора в Києві. Про тіньові схеми Голова Держрезерву розповідав, насамперед, базуючись на прикладі шахрайських дій на УкрНДІ нанобіотехнологій, що підпорядкований Державному резерву. Йшлося про створення фіктивних фірм, незаконні закордонні відрядження керівника Володимира Линника, підпільне виробництво, низьку ефективність у виконанні обов’язків з контролю якості матеріальних цінностей, що закладаються до Держрезерву. «Такий інститут державі не потрібен», - підсумував дискусію член Громадської Ради, ветеран Державного резерву України Юрій Болозович.

Проте, ознаки шахрайства були виявленні не тільки в Інституті нанотехнологій, але й на інших підприємствах агентства. «Корупцію у Центральному апараті відомства повністю викорінено»,  – заявив на зустрічі голова Держрезерву Вадим Мосійчук. «Водночас наведення ладу на підприємствах відомства ще триває, ми щільно співпрацюємо в цьому плані із правоохоронними органами», - додав він. Учасники наради погодилися, що ключовим питання в боротьбі з корупцією є нові керівники підприємств, відбір яких вже розпочато. Усі учасники наради, як з боку Громадської Ради, так і з боку Ради ветеранів, одностайно підтримали керівництво Держрезерву у роботі із викоріненням корупції на всіх рівнях відомства.

Окрім цього, присутні обговорили цілу низку інших питань, що стосувалися резервів нафтопродуктів, дотримання якості майна під час зберігання, визначення потреб держави у конкретній номенклатурі товарно-матеріальних цінностей, нової концепції реформування Державного агентства резерву України тощо. Голова Держрезерву Вадим Мосійчук та його перший заступник Олег Прокопчук відповіли на всі питання присутніх. Головним підсумком наради стало те, що члени Громадської Ради та Ради ветеранів домовилися із новим керівництвом відомства про активну співпрацю для більш ефективного реформування Держрезерву та покращення його репутації в очах громадськості.

 

 
  Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
© Державне агентство резерву України