Пошук
Розширений пошук
Головна » Новини Агентства
Відбулася робоча зустріч керівництва Держрезерву із керівниками комбінатів нафтопродуктів
версія для друку
4 листопада 2015

30 жовтня на території комбінату «Рекорд» (м. Житомир) проведено робочу зустріч Держрезерву із директорами, інженерами та головними бухгалтерами державних організацій, що надають послуги зі зберігання нафтопродуктів. Також, до участі було запрошено представників підвідомчого Інституту Нанобіотехнологій та потенційних партнерів Інститут МАСМА та компанію з проведення технічного аудиту.

Основними темами порядку денного були звітність керівників, головних бухгалтерів та технічних інженерів стосовно поточного стану та шляхів оптимізації фінансових показників, аналіз основних витратних статей бюджету, технічні можливості устаткування по кожному доповідачу відповідно. Також, керівництвом Держрезерву було озвучено проектну модель майбутнього холдингу нафторезервів, який планується започаткувати для підвищення ефективності діяльності та, з метою виконання вимог Директиви Ради ЕС 2009/119/ЕС включно.

В результаті, погоджено створення декількох робочих груп для початку роботи в обраних напрямках, а саме: робоча група за участі всіх керівників державних організацій зі зберігання нафтопродуктів для координації технічного аудиту та модернізації на шляху створення єдиної юридичної особи/холдингу. Та робоча група за ініціативою інституту МАСМА для приведення стандартів нафтопродуктів до Євро стандартів (а відповідно і залучення західних партнерів). Також були обговорені  уніфіковані тарифи котрі будуть стимулювати прозору та взаємовигідну співпрацю с приватним сектором.

«У контексті реформування Держрезерву планується створення окремої структури задля реалізації Євродирективи для накопичення мінімальних запасів нафти та нафтопродуктів. У той час, як новостворена робоча група під головуванням Держрезерву разом із партнерами з Європейського енергетичного агентства вже працює, ми, на своєму рівні, повинні підготувати платформу для гарантованого збереження світлих нафтопродуктів. Пошук юридичної схеми консолідації комбінатів нафтопродуктів, технічний аудит та послідуюча модернізація повинні забезпечити надійність, прозорість та ефективність виконання функції держави при впровадженні Євродирективи. Така зустріч й започаткувала нову ефективну форму комунікації центрального апарату із керівниками та працівниками на місцях», - наголосив Голова Держрезерву Вадим Мосійчук.

 

 
  Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
© Державне агентство резерву України