Пошук
Розширений пошук
Головна » Новини Агентства
Держрезерв налагоджує співпрацю із представниками агросектору Франції
версія для друку
26 жовтня 2015

Державне Агентство резерву продовжує будувати міцну платформу із міжнародної та національної кооперації із кращими практиками стратегічних резервів.

Ще одним кроком у напрямі реалізації про-Європейської стратегії розвитку системи стратегічних резервів України стала зустріч Голови Державного Агентства із керівництвом зі стратегії та європейської кооперації Національної організації по сільськогосподарським товарам та морепродуктам Франції «ФрансАгріМер», представництва в Україні компанії – лідера із обробки  зерна в зерносховищах Франції «Сожам», а також представником посольства Франції в Україні – Радником із питань сільського господарства.

«Загалом відомим є той факт, що наша країна володіє величезним потенціалом, навіть не зважаючи на всю складність її сьогоднішнього існування. Особливо могутнім являється аграрний сектор і ми, як Державний резерв будемо підвищувати рівень ефективності стратегічних запасів, залучати надійних українських та міжнародних партнерів до консультацій і співробітництва в одному з найбільш пріоритетних напрямків економіки. З нашими колегами із Франції ми стаємо  на шлях взаємовигідного партнерства, а саме – практики з механізмів якісного зберігання зерна та використання приватного сектору в системі резервування. По запрошенню французьких колег ми плануємо відвідати компанію Францагрімер та ознайомитись із їхньою діяльністю на початку листопада»,- розповів Голова Держрезерву Вадим Мосійчук.

 
  Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
© Державне агентство резерву України