Пошук
Розширений пошук
Головна » Новини Агентства
Голова Держрезерву призначив нового виконуючого обов'язки директора ДО "Рекорд"
версія для друку
10 жовтня 2015

В Держрезерві продовжуються розслідування діяльності підприємств, здійснюються відповідні дії по вибіленню діяльності системи резерву, керівники, що порушили умови контракту були відсторонені від виконання обов’язків, та, відповідно, відбувається відбір нових кандидатів та призначення їх на вакантні посади.

Так, наказом від 24.09.2015 року, Комбінат «Рекорд» (спеціалізується на зберіганні нафтопродуктів) отримав нового виконуючого обов’язки директора організації Якухно Олександра Яковича. Голова Держрезерву Вадим Мосійчук офіційно представив нового керівника працівникам комбінату та наголосив на кардинальних змінах в процесі реформування та перетворення існуючої структури на ефективну систему стратегічних резервів Європейського зразка.

У планах, що поставлені керівництвом Агентства визначені основні напрями роботи: оптимізація витрат, збільшення доходної статті та підготовка процедур модернізації. Комбінат «Рекорд» має працювати над завантаженням потужностей, високою якістю зберігання нафтопродуктів, підвищенням контролю та вдосконалення системи відео спостереження, повноцінним обслуговуванням та конкурентоспроможністю, а також, налагодженням тісної та ефективної комунікації із Центральним апаратом Держрезерву.

«Ми вже почали працювати за новими орієнтирами – прозорості, відкритості та відповідальності в роботі на забезпечення добробуту нашої держави, і, відповідно, кожна ланка нашої системи має також відповідати заявленим принципам, тому і проводимо всі структурні зміни відразу після інвентаризації та аудиту», - коментує Голова Держрезерву Вадим Мосійчук.

 
  Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
© Державне агентство резерву України