Пошук
Розширений пошук
Головна » Новини Агентства
Держрезерв розпочав роботу над імплементацією Директиви Ради Європейського Союзу 2009/119/ЕС
версія для друку
13 жовтня 2015

Державне Агентство резерву в рамках своєї Концепції з реформування системи резервів стало ініціатором впровадження вимог Директиви ЄС 2009/119/ЕС, яка зобов’язує держави до підтримки мінімальних запасів сирої нафти та нафтопродуктів кожною країною на випадок надзвичайних ситуацій.

З 12 по 16 жовтня 2015 року проходитимуть засідання засідання Робочої групи з імплементації вимог Директиви 2009/119/ЕС в Україні.

До складу групи увійшли колеги з Європейського енергетичного Секретаріату, незалежні консультанти - Mr. Kresimir Baranovic та Mr. Jason Elliott та експерт з формування та управління нафторезервів Mr. Adrian Jasimi, професіонали, які проводили відповідну роботу в інших країнах-учасниках Директиви; також, запрошені представники Міністерства енергетики, які мають безпосереднє відношення до формування даного класу резервів, Укртранснафти, Нафтогазу, приватні експерти та незалежні консультанти від Держрезерву.

 «Розпочати роботу над впровадженням Директиви ЄС в Україні ми хотіли ще кілька років тому, але тоді обставини склались не на користь такому масштабному проекту і, тому, те, що сьогодні є структура, яка повністю усвідомлює свою відповідальність, має професійну команду та готова працювати незважаючи на обмеження, а навпаки, займатись пошуком, створенням та відшліфуванням ефективних методів і підходів до імплементації Європейських норм забезпечення енергетичної цілісності та безпеки держав, ми вже бачимо, що докладені зусилля принесуть результат, який зазначений у стратегічному плані впровадження», - поділився враженнями запрошений Експерт із формування нафторезервів Європейського енергетичного Секретаріату пан Адріан Джасімі.

«Тепер, коли Держрезерв займає лідируючу роль у такому великому і важливому для безпеки нашої країни проекті, нам дуже важлива підтримка наших Європейських експертів та їх готовність поділитись колосальним успішним досвідом, адже маючи таку міцну платформу із кооперації, ми більше ніж впевнені у правильності кожного кроку, зробленого нами в цьому напрямку», - додає Голова Держрезерву Вадим Мосійчук.

 
  Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
© Державне агентство резерву України