Пошук
Розширений пошук
Головна » Новини Агентства
Результати діяльності підприємств системи Держрезерву за 9 місяців 2015 року
версія для друку
9 жовтня 2015

До сфери управління Держрезерву належать 23 державні підприємства. Наразі з них економічно активними є лише 12.

Провівши аналіз оперативних показників діяльності підприємств системи Держрезерву за 9 місяців 2015 року, можна зробити висновок, що ми маємо 10 підприємств - претендентів на включення до зернового холдингу, який планується створити в рамках реформування системи, підвищення прозорості діяльності та ефективності управління.

Так, Куліндорівський КХП, Кіровоградський КХП № 2, Чортківський КХП, Хлібна база № 73, Хлібна база № 85 за результатами роботи на 01.10.2015 року отримали чистий прибуток на загальну суму 2 173,0 тис. грн.

Варто зауважити, що ряд підприємств показали тенденцію до зросту та отримали чистий прибуток за вересень 2015 року, хоча за результатами дев’яти місяців не змогли перекрити збитки. Це Охирський КХП, Стрийський КХП №1, Хлібна база №76, Златодар.

Слід також додати, що Державне підприємство Златодар стабільно не виконує планові показники, працює із найнижчою рентабельністю та має найбільші збитки – 1 686 тис. грн. Цей факт та виявлені випадки неналежного виконання директором своїх обов’язків стали причиною його звільнення.

 
  Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
© Державне агентство резерву України