Пошук
Розширений пошук
Головна » Перелік ТМЦ, що підлягають реалізації
Довідкова інформація
версія для друку
4 серпня 2015

Для огляду розброньованих матеріальних цінностей, реалізація яких здійснюється відповідно до вимог постанови Кабінету Міністрів України від 25 серпня 2004 р. № 1078 «Про затвердження Порядку реалізації матеріальних цінностей державного резерву», потенційні покупці надають на адресу Держрезерву листа з наступною інформацією:

         1. Назва підприємства-зберігача, на якому зберігаються матеріальні цінності, що зацікавили потенційного покупця.

         2. Перелік матеріальних цінностей, які передбачається оглянути на зазначеному підприємстві.

         3. Посада (для юридичних осіб – директор, заст. директора або інше) або статус (для фізичних осіб – приватний підприємець, приватна особа або інше), прізвище, ім’я, по батькові.

         4. Дані паспорту: серія, номер, ким виданий, дата видачі.

         5. Адреса фактичного місцезнаходження юридичної особи, адреса фізичної особи та контактний телефон особи, яка буде здійснювати огляд матеріальних цінностей.

         У разі потреби в огляді матеріалів, які мають ліцензійні обмеження (прекурсори, наркотичні речовини, вибухонебезпечні матеріали, продукція подвійного призначення та інше) для отримання оглядового листа необхідно також надати до Держрезерву завірену копію відповідної ліцензії на право роботи з такими матеріалами.

         У зв’язку з особливостями зберігання розброньованих матеріальних цінностей на підприємствах-зберігачах оглядові листи Держрезервом надаються виключно громадянам України.

         Додаткова інформація з питань огляду матеріальних цінностей надається за телефонами: (044) 234-02-18, 234-15-66.   

 
  Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
© Державне агентство резерву України